Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Raamatupidamine + kõrgtasemel
kliendisuhtlus = CHK

CHK on rahvusvaheline raamatupidamisbüroo, mille kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Soomes ning Leedus. Meie juures saad demonstreerida eduka bürootöö võrrandi mõlemaid tegureid oma ala ekspertide toetusel.

Oleme entusiastlik ja sõbralik kollektiiv, kelle eesmärgiks on raamatupidamisteenuse pakkumine ja klientidega suhtlemine inimlikul tasandil. Teame, et professionaalse raamatupidaja töö ulatub numbritest kaugemale ning sellest tulenevalt anname oma parima, et saaksid kasutada oma täielikku potentsiaali.

Raamatupidaja
töötsükkel

Kliki numbritel, et näha tsükli
kirjeldust ja videot

SVG placeholder

Teosta CHK võrrandit
koos meiega!

Kandideeri
Sinu päralt on tulu­toov paindlikkus

Sinu päralt on tulu­toov paindlikkus

Sama tähtis nagu ettevõtete finantsaruannete korrashoid, on meie jaoks sinu tööaja ja -koha paindlikkus. CHKs saad vastavalt vajadusele ning klientide huve arvestades oma tööaega kohandada ning soovi korral ka kodust töötada. Suvistel ja päikesepaistelistel aegadel jätame sulle samuti võimaluse rohkem värskes õhus viibida ja lühendame tööpäeva 2 tunni võrra. Tasakaalu tagamine töö ja eraelu vahel toob tulu nii sinu tervisele kui ettevõtte produktiivsusele.

Sinu töö on mitme­mõõtmeline

Sinu töö on mitme­mõõtmeline

CHK-s saad töötada mitme kliendi heaks korraga, kellest igaühel on erinevad probleemid ja nõuded. Nende soovide edukaks täitmiseks läheb sul vaja pealehakkamist, millele lisaks saad meie poolt oma silmaringi laiendamiseks kogenud kolleegide toetuse, vajalikud materjalid ning koolitused. Ühtlasi ei piirdu su töö vaid rahaasjade korrashoiuga, vaid samaväärse tähtsusega on su oskus klientidega suhelda ning nende vajadustest õigesti aru saada.

Oled osa parimate teadmiste kollektiiv­sest kasumist

Oled osa parimate teadmiste kollektiiv­sest kasumist

Kui üks bürootöö eeliseid on klientide ja ülesannete mitmekesisus, siis sellega seonduvalt on CHK kujundanud oma kollektiivi eri valdkondade asjatundjatest, kes hea meelega teineteisega oma teadmisi jagavad. Nõnda tekib üksteist usaldav ja abistav kogukond, kes lahendab klientide probleeme edukalt ka stressirohketel aegadel ning pärast seda tähistab oma töövõite väljasõitude ja teatrikülastustega.

Praktikant,
ootame ka sind!

Võtame oma meeskonda iga aasta vastu 2-3 eriala omandavat raamatu­pidajat, kellel on võimalus õppida asjatundjatelt ning panustada nii enda kui CHK arengusse. Esita meile julgelt oma kandideerimisaruanne ja teeme sinu oskuste lihvimisega algust!

Praktikant, 
ootame ka sind!

Teosta CHK võrrandit
koos meiega!

Kandideeri

Meie inimeste ja klientide
kommentaarid

Christer Haimi

CHKs oleme loonud rahuliku atmosfääriga töökeskkonna, kus soositakse erialast arengut. Teen enda poolt kõik, et Sinu sisse-elamine oleks pingevaba ning meeskonnakaaslaste toetus alati olemas.

Christer Haimi

Juhataja

Gaidy Aasma

Kasutan paindliku tööaja võimalust CHKs päris tihti, näiteks kui on vaja lapsega toimetada või arsti juurde minna. Ka suvised lühendatud tööpäevad on toredad, jääb rohkem aega metsas jalutamiseks ja päikese nautimiseks.

Gaidy Aasma

Raamatupidaja

Elis Maileht

Olin just CHKs tööle asunud, kui mind kutsuti meeskonnaga ühisele väljasõidule Peterburi. Alguses veidi pelgasin, aga lõpuks tulin tagasi positiivsete emotsioonidega, sest see oli hea võimalus teisi paremini tundma õppida.

Elis Maileht

Raamatupidaja

Tanel Melk

Öeldakse, et raamatupidajaid on kahte sorti: andmesisestajad ja raamatupidajad. Viimased on just need, kellega saad sa ettevõtte asju arutada ning selle juures on suhtlemisoskus primaarne. Olen oma teiste ettevõtmistega seoses kokku puutunud erinevate raamatupidajatega ning CHK inimesed on suhtlemise ja teadmiste poolest peajagu üle.

Tanel Melk

Klient
Advokaadibüroo LMP

Avatud
tööpakkumised

    Saada meile oma
    kandideerimis­aruanne!

    Oodatud on ka praktikandid.

    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.